залишити заявку
Актуалізація бази даних

Актуалізуючі бази даних, ви можете дізнатися, скільки постійних клієнтів у вас є у воронці продажів і їх ступінь лояльності до вашої компанії. Для цього, наша команда розробляє унікальний скрипт для отримання всієї необхідної інформації і генерує звіт з результатами і кількістю активних клієнтів в базі вашого бізнесу.

замовити консультацію

Послуга актуалізація бази даних - як це працює

Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти”, телефонуйте за вказаними номерами телефону або пишіть нам в месенджери. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповіді на всі запитання.

Повноцінне живе спілкування з клієнтом Оплата не залежить від кількості звернень Переадресація на будь-який номер по всьому світу Цілодобова клієнтська техпідтримка
своїх клієнтів нам довірили

Як замовити послугу актуалізацію бази даних в нашому колл-центрі?

Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти”, телефонуйте за вказаними номерами телефону або пишіть нам в месенджери.

Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповіді на всі запитання.

Актуалізація бази даних підходить для клієнтів 

Послуга підходить всім бізнесам (B2B та B2C), які націлені на продаж своїх товарів і /або послуг. 

Чому вигідно працювати з нами
Ми дбаємо про своїх працівників Високий рівень задоволеності клієнтів Технологічна структура на високому рівні Інформаційна безпека (Конфіденційність)
Ми дбаємо про своїх працівників
Високий рівень задоволеності клієнтів
Технологічна структура на високому рівні
Інформаційна безпека (Конфіденційність)
FAQ
Які гарантії, що бази даних наших клієнтів не будуть передані третім особам?

Ми заключаємо договір о нерозголошенні інформації та можемо налаштувати процес вихідних дзвінків таким чином, щоб була видна лише часткова інформація про клієнта, яка необхідна для роботи менеджера.

У разі, якщо під час дзвінка по актуалізації даних клієнт захоче придбати продукт або послугу, чи зможе менеджер прийняти замовлення?

Перед запуском проекту, якщо є така потенційна можливість, ми розробляємо алгоритм, який дозволяє швидко і якісно передати клієнта у відділ продажу або прописуємо скрипт таким чином, щоб менеджер легко зміг здійснити закриття угоди.

Як часто потрібно актуалізувати базу даних?

Це залежить від того, як часто ваша компанія планує підтримувати зв'язок з клієнтами. Велика кількість активностей передбачає проведення регулярної актуалізації, щоб надавати актуальну інформацію або отримати зворотній зв'язок від клієнта.

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами!