залишити заявку
Віртуальний офіс

Віртуальний офіс – це не тільки про формат “орендувати менеджерів на прийом дзвінків або обробку замовлення”. Тут потрібні мультизадачність і комплексне рішення. Саме тому, команда JV готова підібрати ряд фахівців для віртуального офісу, за допомогою якого можливо досягти найбільш ефективного результату з мінімальною витратою часу і внутрішніх ресурсів компанії. У склад фахівців входять: продавці, секретар, проектний менеджер, менеджер по роботі з клієнтами, фахівці гарячої лінії, кваліфікатори, фахівці чату.

замовити консультацію

 Послуга віртуальний офіс - як це працює

Найголовніша цінність цієї послуги в тому, щоб закрити всі потреби та завдання комунікації від імені вашого бізнесу. При цьому ви, як клієнт, замовляючи цю послугу, не дбаєте про умови роботи співробітників, технічне оснащення та оренду приміщення, слідкуючи за виконанням роботи завдяки регулярним звітам.

Повноцінне живе спілкування з клієнтом Оплата не залежить від кількості звернень Переадресація на будь-який номер по всьому світу Цілодобова клієнтська техпідтримка
своїх клієнтів нам довірили

Як замовити послугу віртуальній офіс в нашому колл-центрі?

Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти”, телефонуйте за вказаними номерами телефону або пишіть нам в усі можливі месенджери.

Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповіді на всі запитання.

 Віртуальний офіс підходить для клієнтів 

Віртуальний офіс підходить будь-якому бізнесу, якому потрібна окрема телефонна лінія з операторами для обробки дзвінків, без необхідності найму окремого штату співробітників і покупки технічного оснащення.

Чому вигідно працювати з нами
Повноцінне живе спілкування з клієнтом Оплата не залежить від кількості звернень Переадресація на будь-який номер по всьому світу Переадресація на будь-який номер по всьому світу
Повноцінне живе спілкування з клієнтом
Оплата не залежить від кількості звернень
Переадресація на будь-який номер по всьому світу
Переадресація на будь-який номер по всьому світу
FAQ
Чим віртуальний офіс відрізняється від стандартної обробки дзвінків?

Ми надаємо ресурси рекрутменту, роботу проектних менеджерів, фізичний офіс для зустрічей і переговорів, можливість презентації наших співробітників, як команду вашого бізнесу, що є привабливим для партнерів та інвесторів, викликає додаткову довіру.
Це повноцінний комплекс послуг, який включає не тільки обробку дзвінків, але і просування продукту, пошук потенційних клієнтів, технічне забезпечення робочих місць і багато іншого.

Чи є процеси, які віртуальний офіс на себе взяти не може?

Відносно комунікації з клієнтами і технічної частини - у нас обмежень немає. Навіть якщо вам зажадає доставити вантаж з Китаю, відшити щось на фабриці, зробити сайт, створити креативний дизайн і багато-багато іншого. Ми можемо організувати будь-який процес завдяки великій базі клієнтів і підрядників.

Чи надаєте ви послугу тільки на території України?

Ми працюємо з усіма країнами на території СНД та маємо гарний досвід роботи з європейськими проектами та кейс із замовником в ОАЕ.

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами!