залишити заявку
Телефонне опитування

Дізнатися, що думають про вашу компанію, продукт або послугу. Проаналізувати отримані відповіді та скоординувати стратегію продажів і (або) маркетингу, допомагає послуга телефонних опитувань.

замовити консультацію

Послуга телефонного опитування - це (як працює)

Послуга дає розуміння стосовно відношення споживачів до вашого бізнесу та допомагає скласти необхідні маркетингові висновки.

Повноцінне живе спілкування з клієнтом Оплата не залежить від кількості звернень Переадресація на будь-який номер по всьому світу Цілодобова клієнтська техпідтримка
своїх клієнтів нам довірили

Як замовити послугу телефонного опитування в нашому колл-центрі?

Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти”, телефонуйте за вказаними номерами телефону або пишіть нам в месенджери. Наші менеджери детально проконсультують вас і дадуть відповіді на всі запитання.

Телефонне опитування підходить для клієнтів 

Для всіх бізнесів, хто хоче реалізувати маркетингові задачі, відкоригувати напрямок стратегії, випустити на ринок новий продукт / послугу, сформувати список потенційних клієнтів та інше.

Чому вигідно працювати з нами
Інформаційна безпека (Конфіденційність) Високий рівень задоволеності клієнтів Технологічна структура на високому рівні Ми дбаємо про своїх працівників
Інформаційна безпека (Конфіденційність)
Високий рівень задоволеності клієнтів
Технологічна структура на високому рівні
Ми дбаємо про своїх працівників
FAQ
Як швидко можна підключити команду менеджерів?

Стандартний запуск проекту триває від 1 до 2-х тижнів. Звичайно, ми враховуємо всі бажання замовника щодо швидкості та робимо все можливе, щоб підключити операторів до проекту якомога швидше.
У разі, якщо у нас є вільні оператори, ми можемо підключити їх з першого дня і добирати менеджерів з урахуванням подальшого завантаження.

Чи можемо ми оплачувати тільки за повністю заповнену анкету від клієнта?

Так, ми можемо провести розрахунок вартості обробленої анкети після завершення тестового періоду, який триває до 2-х тижнів.

Чи можете ви допомогти в складанні самої анкети - опитувальника або нам потрібно підготувати готову анкету самостійно?

Звичайно, у наших менеджерів є досвід розробки анкет, опитувань і подальших скриптів спільно з замовниками. Ми можемо їх коригувати, тестувати і аналізувати на перших етапах роботи, щоб домогтися найбільш ефективних результатів.

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами!