залишити заявку
найм персоналу під ключ
Найм персоналу під ключ

Втомився від постійного пошуку персоналу? Досить витрачати на це час, делегуй задачу на професіоналів. Отримай перших кандидатів вже за 7 днів.

замовити консультацію

Послуга найм персоналу під ключ, що це таке ?

Це пошук і підбір кваліфікованого персоналу “під ключ” чітко під запит вашого бізнесу або проєкту, нашим рекрутерам під силу задачі будь-якої складності. Не зволікай, залишай свій контакт прямо зараз і наш менеджер зателефонує вже через 15 хвилин.

Проводимо аналітику ринку праці. Складаємо Портрет кандидата. Пошук релевантного кандидата. Фінальне інтерв'ю кандидата з Вами.
своїх клієнтів нам довірили

Як замовити послугу найм під ключ в нашому кол-центрі?

Заповнюйте форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти”, телефонуйте за вказаними номерами телефону або пишіть нам в месенджери. Наші менеджери зададуть необхідні уточнюючі питання для пошуку співробітника Вашої мрії.

Послуга найм під ключ підходить якщо Ви хочете:

  • Полегшити життя компанії, керівникам та відділам персоналу.
  • Забути про вакансії, що не закриваються місяцями!
  • Позбавитись потоку нецільових резюме.
  • Перестати постійно моніторити на job сайти у пошуку кандидата мрії.

У вас точно є важливіші завдання!

Чому вигідно працювати з нами
Ретельно перевіряємо кандидатів Беремо відповідальність за всі процеси Перші кандидати вже за 7 днів Максимальна прозорість процесу
Ретельно перевіряємо кандидатів
Беремо відповідальність за всі процеси
Перші кандидати вже за 7 днів
Максимальна прозорість процесу
FAQ
Яку інформацію потрібно надати для ефективного пошуку?

Вам необхідно максимально точно вказати вимоги до кандидата. Наші Фахівці поставлять Вам уточнювальні питання, для підбору ідеального співробітника.

Які методи пошуку персоналу?

Для пошуку персоналу ми використовуємо авторські методи, а саме: Headhunting, Directsearch, База кандидатів, Job-сайти, соціальні мережі.

В яких містах можна знайти співробітників?

Ми можемо підібрати персонал практично в будь-якому місті України чи підібрати кандидатів для віддаленого формату роботи.

Як відбувається пошук співробітників?

Ми застосовуємо передові методики пошуку персоналу, відбору кандидатів відповідно до Ваших вимог. Замовляючи послугу з підбору персоналу саме у нас Ви отримуєте: найвищий рівень сервісу та швидке закриття Вашої вакансії.

Дякуємо за заявку!
Наш менеджер скоро зв’яжеться з Вами!